Pošalji nam vijest
Program 11. Uskočkih dana
Program 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih danaProgram 11. Uskočkih dana
Program 11. Uskočkih dana
Objavljeno: 06-07-2018

PROGRAM 11. USKOČKIH DANA

PETAK, 20.07.2018.

Gat Svetog Nikole (Glavna riva)
20:30 Okupljanje uskočkih i viteških skupina na Glavnoj rivi
21:00 Svečani mimohod uskočkih i viteških skupina (Gat Svetog Nikole-Pavlinski trg-Trg Cilnica)
Trg Cilnica
-srednjovjekovni sajam (stari zanati, trgovci, kovnica novca…)
- srednjovjekovni vrtuljak za djecu
- nastupi srednjovjekovnih zabavljača i lakrdijaša
- radionice: streličarstvo, bacanje sjekire, bodeža i potkova, mačevanje, ples
- viteški turniri, borbe vitezova
- bogata ponuda jela i pića
21:15 Otvorenje 11. Uskočkih dana
21:30 Tribal Fusion trbušne plesačice – Vodorige & Natya
21:45 Viteški turnir za gospinu naklonost - predstava Reda srebrnog zmaja 
22:00 Kapetan vremena - nastup povijesne skupine Ursus iz Slovačke 
22:15 Legenda o Ružici - Vitezovi Ružice grada Orahovice
22:30 Vatreno žonglerski spektakl - Sundari i Luche 
22:45 Nastup ansambla Holloenek Hungarica iz Mađarske

SUBOTA, 21.07.2018.

Trg Cilnica
-srednjovjekovni sajam (stari zanati, trgovci, kovnica novca…)
- srednjovjekovni vrtuljak za djecu
- nastupi srednjovjekovnih zabavljača i lakrdijaša
- radionice: streličarstvo, bacanje sjekire, bodeža i potkova, mačevanje, plesa
- viteški turniri, borbe vitezova
- bogata ponuda jela i pića
10:00 Otvorenje izložbe fotografija „Vratili se uskoci kući“ sa snimanja HRT-ove serije „Doba uskoka“ u Senju 
10:30 Dječje radionice runa i čarobnih napitaka – Ministarstvo magije 
Demonstracija mačevanja – Ursus iz Slovačke
Viteški dvoboji - Red srebrnog zmaja
11:00 Princeza i razbojnici- predstava za djecu Vitezova Ružice Grada Orahovice

Park senjskih književnika
- viteški logori: Red srebrnog zmaja, Povijesna skupina Ursus, Vitezovi vranski

Gat Svetog Nikole (Glavna riva)
20:00 Okupljanje uskočkih i viteških skupina na Glavnoj rivi
20:30 Osvajanje senjske luke – sve skupine
21:15 Svečani mimohod uskočkih i viteških skupina (Gat Svetog Nikole-Pavlinski trg-Trg Cilnica) 

Trg Cilnica
21:30 Predstavljanje uskočkih i viteških skupina
22:00 Trbušni ples „1001 noć“- Aureus Unicornis i Anna Magia
22:15 Kapetan vremena - nastup povijesne skupine Ursus iz Slovačke
22:30 Neuzvraćena ljubav - mačevalačko-humoristična predstava Aureus Unicornis i Anna Magia
22:45 Legenda o Ružici - Vitezovi Ružice grada Orahovice
23:00 Vatreno žonglerski spektakl – Aureus Unicornis i Anna Magia
23:25 Noćna opsada grada – sve skupine
23:45 Trbušni ples „1001 noć“- Aureus Unicornis i Anna Magia
00:00 Nastup ansambla Holloenek Hungarica iz Mađarske

Turistička zajednica Grada Senja 

Z.P.H.

Podijeli novost na društvenim mrežama!
 
Novalja.coom

Pratite nas na:
Naši partneri:
Linkovi:
Ustanova za razvoj Senja
TZ Senj » NP sjeverni velebit
NEDA Senj
www.lastminute-hr.com